Delegaci
Delegaci Rady Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego III kadencji
Reprezentuje organizację sieciową - Zarząd Okręgu PCK Włocławek pck@poczta.onet.pl |
||||
Łucja Andrzejczyk | ||||
Reprezentuje organizację sieciową - Kujawsko - Pomorski Oddział Regionalny Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Toruniu danbrozek@wp.pl |
||||
Daniel Brożek | ||||
Reprezentuje Miasto Włocławek więcej informacji tutaj |
||||
Urszula Duda | ||||
Reprezentuje powiat mogileński Organizacja - Stowarzyszenie Ochrony Środowiska Naturalnego Przyjezierze magdalena-dunaj@wp.pl |
||||
Edward Dunaj | ||||
Reprezentuje organizację sieciową - Liga Kobiet Polskich Kujawsko-Pomorski Oddział Wojewódzki w Bydgoszczy
|
||||
Jolanta Pisarska-Bitowt | ||||
Reprezentuje powiat sępoleński
|
||||
Sebastian Fifielski | ||||
Reprezentuje organizację sieciową Związek Harcerstwa Polskiego |
||||
Jerzy Gębara | ||||
Reprezentuje powiat radziejowski Organizacja - Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego Wiecej informacji tutaj |
||||
Alicja Górczyńska | ||||
Reprezentuje Miasto Grudziądz Organizacja - Centrum Rehabilitacji im. ks. Biskupa Jana Chrapka w Grudziądzu grabowska@onet.pl |
||||
Krystyna Grabowska | ||||
Reprezentuje powiat tucholski Organizacja - Stowarzyszenie na rzecz Pamiętowa i Adamkowa stopa@ww.org.pl Więcej informacji tutaj |
||||
Karol Gutsze | ||||
Reprezentuje powiat świecki Organizacja - Uczniowski Klub Sportowy "SPRINT" w Świeciu wormpit@wp.pl |
||||
Piotr Kamiński | ||||
Reprezentuje powiat włocławski Organizacja - Towarzystwo Kulturalne Brześć Kujawski jankaz4@wp.pl |
||||
Jan Kazmierczak | ||||
Reprezentuje Miasto Włocławek |
||||
Iwona Kotuła | ||||
Reprezentuje organizację sieciową - Kujawsko-Pomorską Organizację Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju im. Pomorskiego Okręgu Wojskowego więcej informacji tutaj |
||||
Grzegorz Kruk | ||||
Reprezentuje organizację sieciową - Caritas Dieciezji Toruńskiej grudziadz@caritas.pl |
||||
ks. Marek Borzyszkowski | ||||
Reprezentuje Miasto Toruń więcej informacji tutaj |
|
|||
Ewa Kwiesielewicz-Szyszka | ||||
Reprezentuje miasto Bydgoszcz więcej informacji tutaj |
||||
Anna Leszczyńska | ||||
Reprezentuje powiat golubsko-dobrzyński Organizacja - Stowarzyszenie Wspierające Dzieci i Osoby Niepełnosprawne "Daj Szansę" z Golubia-Dobrzynia gops-gd@wp.pl |
||||
Magdalena Miedzianowska | ||||
Reprezentuje Miasto Bydgoszcz Organizacja - Hospicjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki w Bydgoszczy emanohop12@wp.pl |
||||
Ewa Nowak-Hoppe | ||||
Reprezentuje organizację sieciową - Kujawsko-Pomorski Zarząd Wojewódzki Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w Bydgoszczy więcej informacji tutaj |
||||
Halina Orzelska | ||||
Reprezentuje organizację sieciową - Pomorsko Kujawskie Zrzeszenie Samopomocy Obywatelskiej Sampo Barcin więcej informacji tutaj |
||||
Włodzimierz Osuch | ||||
Reprezentuje powiat nakielski więcej informacji tutaj |
||||
Danuta Pilarska | ||||
Reprezentuje powiat lipnowski Organizacja - Dobrzyński Klub Żeglarski przybytek2@gmail.com |
||||
Ryszard Przybytek | ||||
Reprezentuje powiat inowrocławski więcej informacji tutaj |
||||
Marek Słabiński | ||||
Reprezentuje powiat toruński więcej informacji tutaj |
||||
Stanisława Stasieczek | ||||
Reprezentuje powiat grudziądzki więcej informacji tutaj |
||||
Wacław Szramowski | ||||
Reprezentuje Miasto Grudziądz |
||||
Hanna Szymańska | ||||
Reprezentuje powiat wąbrzeski Organizacja - Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica tomasikm@mga.com.pl |
||||
Mirosława Tomasik | ||||
Reprezentuje powiat brodnicki |
||||
Barbara Tuptyńska | ||||
Reprezentuje powiat żniński |
||||
Ryszard Ulatowski | ||||
Reprezentuje powiat bydgoski
|
||||
Zbigniew Wiśniewski | ||||
Reprezentuje powiat aleksandrowski więcej informacji tutaj |
||||
Elżbieta Znaniecka | ||||
Reprezentuje powiat chełmiński |
||||
Dorota Żulewska | ||||
Reprezentuje Miasto Toruń Organizacja - Fundacja Ducha na Rzecz Rehabilitacji Naturalnej Ludzi Niepełnosprawnych z Torunia fundacja.ducha@wp.pl |
||||
Jolanta Żydołowicz |