ngo, organizacje pozarządowe - forum dyskusyjne
Newsletter
Ustawienia »             Wyślij
Wyszukiwarka
 
ngo, organizacje pozarządowe - zgłoś organizację

Delegaci

 

Delegat powiatu aleksandrowskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Aleksandrowska Kultura" dyrektor@mckaleksandrowkujawski.home.pl
                                                                                                                  
Gralak Arkadiusz    
  Zastępca delegata powiatu aleksandrowskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Kulturalne "Serpentyna",
agataceglewska@wp.pl
 
 
Ceglewska Agata    
     
Babalski Mieczysław Zastępca delegata powiatu brodnickiego, reprezentuje Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych "Ekołan"
biuro@eko-lan.pl
 
 
 Kubiak Andrzej Delegat powiatu bydgoskiego, reprezentuje Fundację Andrzeja Kubiaka Szlakiem Nadziei
andkubiak@gmail.com
 
  Zastępca powiatu bydgoskiego, reprezentuje Wojewódzki Związek Rolników Kółek i Organizacji w Bydgoszczy
mariola.brucka@wp.pl
 
 
 Tomczyk Longina    
  Delegat powiatu chełmińskiego, reprezentuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kijewo Królewskie
ilaborowska@gmail.com

 
 
 Borowska Ilona    
  Zastępca delegata powiatu chełmińskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Lisewo
kochowicz.monika@gmail.com
 
 
Kochowicz Monika    
  Delegat powiatu golubsko-dobrzyńskiego, reprezentuje Golubsko-Dobrzyńską Organizację Turystyczną
gosia.mierzejewska@gmail.com
 
 
Mierzejewska Małgorzata    
  Zastępca powiatu golubsko-dobrzyńskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Przyjaciół Macikowa i Okolic"
maciejowadusza@wp.pl
 
Skrzeszewska Urszula Bożena
 
 
  Delegat powiatu grudziądzkiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Pro Publico Bono"
fab05@poczta.onet.pl
 
Fabińska Elżbieta    
  Zastępca delegata powiatu grudziądzkiego, reprezentuje Międzygminnego Porozumienia Samorządowego
sobocinski.tomasz@wp.pl
 
Sobociński Tomasz    
  Delegat powiatu lipnowskiego, reprezentuje Lipnowski Klub Sportowy "Jastrząb"
zielinskaela@wp.pl
 
 Zieliński Jerzy    
  Zastępca delegata powiatu lipnowskiego, reprezentuje Dobrzyński Klub Żeglarski
sylwekk602@o2.pl
 
Kluszczyński Sylwester    
  Delegat miasta Torunia, reprezentuje Toruńską Inicjatywę Obywatelską
ewelinawojciechowska@hotmail.com
 
Wojciechowska Ewelina    
  Delegat miasta Torunia, reprezentuje Kujawsko-Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych
jan.grabowski@federacja-ngo.pl
 
Grabowski Jan Maria    
  Zastępca delegata miasta Torunia, reprezentuje Fundację Światło
fundacja@swiatlo.org
 
 
 Mirończuk Janina    
  Zastępca delegata miasta Torunia, reprezentuje Toruński Klub Sportu Osób Niepełnosprawnych
rosinski_michal@wp.pl
 
 Rosiński Michał    
  Delegat miasta Włocławek, reprezentuje Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO
justyna.emilia.rykowska@gmail.com
 
Rykowska Justyna    
  Delegat miasta Włocławek, reprezentuje Stowarzyszenie Urodzonych w Niewoli Niemieckiej
jozef.sutkowski.suwnn@wp.pl
 
Sutkowski Józef    
  Zastępca delegata miasta Włocławek, reprezentuje Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej
ekoedu@interia.eu
 
 
Palińska Maria    
  Zastępca delegata miasta Włocławek, reprezentuje Stowarzyszenie Amazonek
klub.amazonek@wp.pl
 
 
Maciejewska Krystyna    
  Delegat miasta Bydgoszczy, reprezentuje Fundację "Wiatrak"
anna.leszczynska@wiatrak.org.pl
 
 
Leszczyńska Anna    
  Delegat miasta Bydgoszczy, reprezentuje Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowiądzych "Łuczniczka"
kbadowski@vp.pl
 
 
Badowski Krzysztof    
  Zastępca delegata miasta Bydgoszczy, reprezentuje Kujawsko-Pomorskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych
biuro.kpcwop.org@wp.pl
 
Nowak-Hoppe Ewa    
  Zastępca delegata miasta Bydgoszczy, reprezentuje Fundację Aktywnej Rehabilitacji
kujawsko-pomorskie@far.org.pl
 
Jaźwińska Aleksandra    
  Delegat miasta Grudziądza, reprezentuje Grudziądzkie Centrum "Caritas" im. Błogosławionej Juty
grudziadz@caritas.pl
 
Ks. Borzyszkowski Marek    
  Delegat miasta Grudziądza, reprezentuje Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Grudziądzu
kikano@wp.pl
 
 
Nowak Krystyna    
  Zastępca delegata miasta Grudziądza, reprezentuje Koło Grudziądzkie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta
annah4@wp.pl
 
Szymańska Hanna    
  Zastępca delegata miasta Grudziądza, reprezentuje Klub Sportowy "Stal"
stal@stalgrudziadz.pl
 
 
Różycki Zenon    
  Delegat powiatu mogileńskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Młode Dęby"
aga.ziolkowska21@gmail.com
 
 
Ziółkowska Agnieszka    
  Zastępca delegata powiatu mogileńskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Kwiecista Wieś"
stowarzyszeniekw@gmail.com
 
 
Przekwas Beata    
Delegat powiatu nakielskiego, reprezentuje Fundację "Civitas"
ces_ja@wp.pl
 
 
Jakóbczyk Czesław    
  Zastępca delegata powiatu nakielskiego, reprezentuje Fundację Wspierania Edukacji im. Ks. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią
fundacjastaszica@wp.pl
 
Gorecki Paweł    
  Delegat powiatu radziejowskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego
alicjagora@gmail.com
 
Górczyńska Alicja    
  Zastępca delegata powiatu radziejowskiego Fundacja Rozwoju Endogennego Patronus Subortus
t.sikorowski@gmail.com
 
Sikorowski Tomasz    
  Delegat powiatu rypińskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Pólnoc
dobrzyniacy@wp.pl
 
 
Kubicz Paweł    
  Zastępca delegata powiatu rypińskiego, reprezentuje Fundację Ochrony Dziedzictwa, Kultywowania Tradycji, Wspierania Kultury i Rozwoju Lokalnego "Ziemia Dobrzyńska"
fzd@onet.pl
 
Szalkowski Andrzej    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje  Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policji Zarządu Wojewódzkiego w Bydgoszczy
zwseirp.bydgoszcz@o2.pl
 
Dagow Janusz    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Polski Związek Niewidomych Okręg Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy
zopznbydgoszcz@wp.pl
 
 
Kruczkowska Anna    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Koło Powiatowe PZN w Bydgoszczy
mrozowiczl@hotmail.com
 
 
Mrozowicz Łukasz    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP
lucynaandrysiak@o2.pl
 
 
Andrysiak Lucyna    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej
p.bys@bydgoszcz-frdl.pl
 
 
Byś Przemysław    
  Zastępca delegata organizacji sieciowej, reprezentuje Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej
b.orlowicz@bydgoszcz-frdl.pl
 
 
Katarzyna Janiszewska    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Polski Komitet Pomocy Społecznej
pkpstorun@wp.pl
 
Ganasińska Łucja    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża
pck@poczta.onet.pl
 
Andrzejczyk Łucja    
  Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
tpd.regkp@wp.pl
 
 
Brożek Daniel    
  Zastępca delegata organizacji sieciowej, reprezentuje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
tpd.regkp@wp.pl
 
Geldarska Anna    
  Delegat powiatu świeckiego, reprezentuje Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej "Inkubator Przedsiębiorczości"  
Lipowiec Katarzyna

 
 
Zastępca delegata powiatu świeckiego, reprezentuje Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Świeciu
ptznswiecie@tlen.pl
 
 
Kiełpiński Marek    
Delegat powiatu toruńskiego, reprezentuje Klub Sportowy "Kamus Maraton"
kamusss@poczta.fm
 
Musiałowski Kazimierz    
  Zastępca delegata powiatu toruńskiego, reprezentuje Uczniowski Klub Sportowy "Włókniarz"
szwedziu@vp.pl
 
Szwed Tomasz    
Delegat powiatu tucholskiego, reprezentuje Ochotniczą Straż Pożarna w Bysławiu
renata.urban@wp.pl
 
 
Urban Renata    
  Zastępca delegat powiatu tucholskiego, reprezentuje Ochotniczą Straż Pożarna w Bysławiu  
Słupińska Wioletta    
Delegat powiatu wąbrzeskiego, reprezentuje Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica
tomasikm@mga.com.pl
 
Tomasik Mirosława    
  Zastępca delegata wąbrzeskiego, reprezentuje Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica
szatkowska@trgp.org.pl
 
 
Szatkowska Anna    
Delegat powiatu żnińskiego, reprezentuje Fundację Rozwoju Ziemi Pałuckiej im. Andrzeja Rosiaka
h.rosiak@wp.pl
 
 
Rosiak Halina    
Jolanta Pisarska-Bitowt

Delegat organizacji sieciowej - Ligi Kobiet Polskich - Oddział Kujawsko-Pomorski
jpb_tvp@o2.pl

 
Orłowicz Beata

Zastępca Delegata organizacji sieciowej -  Ligi Kobiet Polskich - Oddział Kujawsko-Pomorski

beata.orlowicz@op.pl
 

 

drukuj  
Polecamy:
Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń
 


Piotr Niedziałkowski tel. 571 204 292

Anna Jakubowska tel. 571 293 076

Sylwia Błachowicz tel. 571 293 077

e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Copyright © 2017 Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi