Delegaci IV kadencja
Delegat powiatu aleksandrowskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Aleksandrowska Kultura" dyrektor@mckaleksandrowkujawski.home.pl |
|||
Gralak Arkadiusz | |||
Zastępca delegata powiatu aleksandrowskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Kulturalne "Serpentyna", agataceglewska@wp.pl |
|||
Ceglewska Agata | |||
Babalski Mieczysław | Zastępca delegata powiatu brodnickiego, reprezentuje Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych "Ekołan" biuro@eko-lan.pl |
||
Zastępca powiatu bydgoskiego, reprezentuje Wojewódzki Związek Rolników Kółek i Organizacji w Bydgoszczy mariola.brucka@wp.pl |
|||
Tomczyk Longina | |||
Delegat powiatu chełmińskiego, reprezentuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kijewo Królewskie ilaborowska@gmail.com |
|||
Borowska Ilona | |||
Zastępca delegata powiatu chełmińskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Lisewo kochowicz.monika@gmail.com |
|||
Kochowicz Monika | |||
Delegat powiatu golubsko-dobrzyńskiego, reprezentuje Golubsko-Dobrzyńską Organizację Turystyczną gosia.mierzejewska@gmail.com |
|||
Mierzejewska Małgorzata | |||
Zastępca powiatu golubsko-dobrzyńskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Przyjaciół Macikowa i Okolic" maciejowadusza@wp.pl |
|||
Skrzeszewska Urszula Bożena | |||
Delegat powiatu grudziądzkiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Pro Publico Bono" fab05@poczta.onet.pl |
|||
Fabińska Elżbieta | |||
Zastępca delegata powiatu grudziądzkiego, reprezentuje Międzygminnego Porozumienia Samorządowego sobocinski.tomasz@wp.pl |
|||
Sobociński Tomasz | |||
Delegat powiatu lipnowskiego, reprezentuje Lipnowski Klub Sportowy "Jastrząb" zielinskaela@wp.pl |
|||
Zieliński Jerzy | |||
Zastępca delegata powiatu lipnowskiego, reprezentuje Dobrzyński Klub Żeglarski sylwekk602@o2.pl |
|||
Kluszczyński Sylwester | |||
Delegat miasta Torunia, reprezentuje Toruńską Inicjatywę Obywatelską ewelinawojciechowska@hotmail.com |
|||
Wojciechowska Ewelina | |||
Delegat miasta Torunia, reprezentuje Kujawsko-Pomorską Federację Organizacji Pozarządowych jan.grabowski@federacja-ngo.pl |
|||
Grabowski Jan Maria | |||
Zastępca delegata miasta Torunia, reprezentuje Fundację Światło fundacja@swiatlo.org |
|||
Mirończuk Janina | |||
Zastępca delegata miasta Torunia, reprezentuje Toruński Klub Sportu Osób Niepełnosprawnych rosinski_michal@wp.pl |
|||
Rosiński Michał | |||
Delegat miasta Włocławek, reprezentuje Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO justyna.emilia.rykowska@gmail.com |
|||
Rykowska Justyna | |||
Delegat miasta Włocławek, reprezentuje Stowarzyszenie Urodzonych w Niewoli Niemieckiej jozef.sutkowski.suwnn@wp.pl |
|||
Sutkowski Józef | |||
Zastępca delegata miasta Włocławek, reprezentuje Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej ekoedu@interia.eu |
|||
Palińska Maria | |||
Zastępca delegata miasta Włocławek, reprezentuje Stowarzyszenie Amazonek klub.amazonek@wp.pl |
|||
Maciejewska Krystyna | |||
Delegat miasta Bydgoszczy, reprezentuje Fundację "Wiatrak" anna.leszczynska@wiatrak.org.pl |
|||
Leszczyńska Anna | |||
Delegat miasta Bydgoszczy, reprezentuje Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowiądzych "Łuczniczka" kbadowski@vp.pl |
|||
Badowski Krzysztof | |||
Zastępca delegata miasta Bydgoszczy, reprezentuje Kujawsko-Pomorskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych biuro.kpcwop.org@wp.pl |
|||
Nowak-Hoppe Ewa | |||
Zastępca delegata miasta Bydgoszczy, reprezentuje Fundację Aktywnej Rehabilitacji kujawsko-pomorskie@far.org.pl |
|||
Jaźwińska Aleksandra | |||
Delegat miasta Grudziądza, reprezentuje Grudziądzkie Centrum "Caritas" im. Błogosławionej Juty grudziadz@caritas.pl |
|||
Ks. Borzyszkowski Marek | |||
Delegat miasta Grudziądza, reprezentuje Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Grudziądzu kikano@wp.pl |
|||
Nowak Krystyna | |||
Zastępca delegata miasta Grudziądza, reprezentuje Koło Grudziądzkie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta annah4@wp.pl |
|||
Szymańska Hanna | |||
Zastępca delegata miasta Grudziądza, reprezentuje Klub Sportowy "Stal" stal@stalgrudziadz.pl |
|||
Różycki Zenon | |||
Delegat powiatu mogileńskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Młode Dęby" aga.ziolkowska21@gmail.com |
|||
Ziółkowska Agnieszka | |||
Zastępca delegata powiatu mogileńskiego, reprezentuje Stowarzyszenie "Kwiecista Wieś" stowarzyszeniekw@gmail.com |
|||
Przekwas Beata | |||
Delegat powiatu nakielskiego, reprezentuje Fundację "Civitas" ces_ja@wp.pl |
|||
Jakóbczyk Czesław | |||
Zastępca delegata powiatu nakielskiego, reprezentuje Fundację Wspierania Edukacji im. Ks. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią fundacjastaszica@wp.pl |
|||
Gorecki Paweł | |||
Delegat powiatu radziejowskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego alicjagora@gmail.com |
|||
Górczyńska Alicja | |||
Zastępca delegata powiatu radziejowskiego Fundacja Rozwoju Endogennego Patronus Subortus t.sikorowski@gmail.com |
|||
Sikorowski Tomasz | |||
Delegat powiatu rypińskiego, reprezentuje Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Pólnoc dobrzyniacy@wp.pl |
|||
Kubicz Paweł | |||
Zastępca delegata powiatu rypińskiego, reprezentuje Fundację Ochrony Dziedzictwa, Kultywowania Tradycji, Wspierania Kultury i Rozwoju Lokalnego "Ziemia Dobrzyńska" fzd@onet.pl |
|||
Szalkowski Andrzej | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policji Zarządu Wojewódzkiego w Bydgoszczy zwseirp.bydgoszcz@o2.pl |
|||
Dagow Janusz | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Polski Związek Niewidomych Okręg Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy zopznbydgoszcz@wp.pl |
|||
Kruczkowska Anna | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Koło Powiatowe PZN w Bydgoszczy mrozowiczl@hotmail.com |
|||
Mrozowicz Łukasz | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Chorągiew Kujawsko-Pomorską ZHP lucynaandrysiak@o2.pl |
|||
Andrysiak Lucyna | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej p.bys@bydgoszcz-frdl.pl |
|||
Byś Przemysław | |||
Katarzyna Janiszewska | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Polski Komitet Pomocy Społecznej pkpstorun@wp.pl |
|||
Ganasińska Łucja | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża pck@poczta.onet.pl |
|||
Andrzejczyk Łucja | |||
Delegat organizacji sieciowej, reprezentuje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny tpd.regkp@wp.pl |
|||
Brożek Daniel | |||
Zastępca delegata organizacji sieciowej, reprezentuje Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny tpd.regkp@wp.pl |
|||
Geldarska Anna | |||
Delegat powiatu świeckiego, reprezentuje Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej "Inkubator Przedsiębiorczości" | |||
Lipowiec Katarzyna | |||
Zastępca delegata powiatu świeckiego, reprezentuje Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Świeciu ptznswiecie@tlen.pl |
|||
Kiełpiński Marek | |||
Delegat powiatu toruńskiego, reprezentuje Klub Sportowy "Kamus Maraton" kamusss@poczta.fm |
|||
Musiałowski Kazimierz | |||
Zastępca delegata powiatu toruńskiego, reprezentuje Uczniowski Klub Sportowy "Włókniarz" szwedziu@vp.pl |
|||
Szwed Tomasz | |||
Delegat powiatu tucholskiego, reprezentuje Ochotniczą Straż Pożarna w Bysławiu renata.urban@wp.pl |
|||
Urban Renata | |||
Zastępca delegat powiatu tucholskiego, reprezentuje Ochotniczą Straż Pożarna w Bysławiu | |||
Słupińska Wioletta | |||
Delegat powiatu wąbrzeskiego, reprezentuje Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica tomasikm@mga.com.pl |
|||
Tomasik Mirosława | |||
Zastępca delegata wąbrzeskiego, reprezentuje Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica szatkowska@trgp.org.pl |
|||
Szatkowska Anna | |||
Delegat powiatu żnińskiego, reprezentuje Fundację Rozwoju Ziemi Pałuckiej im. Andrzeja Rosiaka h.rosiak@wp.pl |
|||
Rosiak Halina | |||
Jolanta Pisarska-Bitowt |
Delegat organizacji sieciowej - Kujawsko-Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego Ligi Obrony Kraju |
||
Orłowicz Beata |
Zastępca Delegata organizacji sieciowej - Ligi Kobiet Polskich - Oddział Kujawsko-Pomorski
|