
II Forum Pełnomocników ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w województwie kujawsko-pomorskim odbędzie się 28 marca 2011 roku w Toruniu. Zapraszamy wszystkie osoby odpowiedzialne za współpracę z organizacjami pozarządowymi ze szczebla gminnego, powiatowego oraz wojewódzkiego na spotkanie.
Podczas Forum będzie można uzyskać wiedzę i wymienić się doświadczeniami w zakresie modelu współpracy samorządu z NGO w kontekście znowelizowanej Ustawy o Działalności Pożytku Publicznego i o Wolontariacie.
Omówione zostaną zagadnienia związane z Wieloletnim programem współpracy samorządu województwa kujawsko-pomorskiego z organizacjami pozarządowymi na lata 2011-2015 oraz zmiany dotyczące Ustawy o Działalności Pożytku Publicznego i o Wolontariacie. Część merytoryczną poprowadzi Pan Marcin Dadel, członek Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Udział w Forum jest bezpłatny.
II Forum Pełnomocników przygotowywane jest przez Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Miejsce: Urząd Marszałkowski, Plac Teatralny 2, w godzinach 10.00-15.00; sala nr 215
Zgłoszenia do dnia 16 marca 2011 r. (fax 056 655 50 22, e-mail: ). Informacji udziela: Joanna Omalecka, tel: 056 655 50 22, e-mail: .
Formularz zgłoszeniowy na Forum
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
Plac Teatralny 2
87-100 Toruń
tel. (56) 62 18 371 , (56) 62 18 403
fax (56) 62 18 275
e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl