Spotkanie Sejmiku Organizacji Pozarządowych
W dniu 20 stycznia 2015 r. zapraszamy przedstawicieli III i nowej IV kadencji na spotkanie Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
W dniu 20 stycznia 2015 r. zapraszamy na spotkanie przedstawicieli III i nowej IV kadencji Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu, Plac Teatralny 2, sala patio I piętro, godz. 11.00.
W związku z upływem 4-letniej kadencji Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, przystąpiono do prac mających na celu wybór członków kolejnej kadencji. Na terenie powiatów Województwa zostały zorganizowane spotkania organizacji, na których zostali wybrani delegaci do Sejmiku Organizacji. Sposród kandydatów powiatów grodzkich zostało wybranych po dwóch delegatów, natomiast z powiatów ziemskich jeden delegat - wraz z zastępcami. Swój akces do Sejmiku - zgodnie z "Regulaminem wyboru członków" - zgłosiły również organizacje sieciowe.
Praca w Sejmiku ma charaker społeczny, od jego członków oczekuje się dużego zaangażowania w sprawy społeczne, ogólnej wiedzy dotyczącej trzeciego sektora w Polsce i w regionie oraz umiejętności wyjścia poza interesy własnej organizacji.
Poniżej zamieszczamy nazwiska osób zgłoszonych na delegatów i zastępców nowej kadencji Sejmiku ngo:
Nazwisko i imię | Organizacja | Powiat/ ngo sieciowe |
|
Gralak Arkadiusz | dyrektor@mckaleksandrowkujawski. home.pl |
Stowarzyszenie "Aleksandrowska kultura" | aleksandrowski |
Ceglewska Agata | agataceglewska@wp.pl | Stowarzyszenie Kulturalne "Serpentyna" | aleksandrowski |
Betlejewski Maciej | brodnica@zhp.pl | Hufiec ZHP w Brodnicy | brodnicki |
Babalski Mieczysław | biuro@eko-lan.pl | Kujawsko-Pomorskie Stowarzyszenie Producentów Ekologicznych "Ekołan" |
brodnicki |
Kubiak Andrzej | andkubiak@gmail.com | Fundacja Andrzeja Kubiaka Szlakiem Nadziei |
bydgoski |
Tomczyk Longina | mariola.brucka@wp.pl | Wojewódzki Związek Rolników Kółek i Organizacji w Bydgoszczy |
bydgoski |
Borowska Ilona | ilaborowska@gmail.com | Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Kijewo Królewskie |
chełmiński |
Kochowicz Monika | kochowicz.monika@gmail.com | Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Lisewo | chełmiński |
Mierzejewska Małgorzata |
gosia.mierzejewska@gmail.com | Golubsko-Dobrzyńska Organizacja Turystyczna |
golubsko-dobrzyński |
Skrzeszewska Urszula Bożena |
maciejowadusza@wp.pl | Stowarzyszenie "Przyjaciół Macikowa i Okolic" |
golubsko-dobrzyński |
Fabińska Elżbieta | fab05@poczta.onet.pl | Stowarzyszenie "Pro Publico Bono" | grudziądzki |
Sobociński Tomasz | sobocinski.tomasz@wp.pl | Międzygminne Porozumienie Samorządowe | grudziądzki |
Zieliński Jerzy | zielinskaela@wp.pl | Lipnowski Klub Sportowy "Jastrząb" | lipnowski |
Kluszczyński Sylwester | sylwekk602@o2.pl | Dobrzyński Klub Żeglarski | lipnowski |
Wojciechowska Ewelina | ewelinawojciechowska@ hotmail.com |
Toruńska Inicjatywa Obywatelska | m. Toruń |
Grabowski Jan Maria | jan.grabowski@federacja-ngo.pl | Kujawsko-Pomorska Federacja Organizacji Pozarządowych |
m. Toruń |
Mirończuk Janina | fundacja@swiatlo.org | Fundacja Światło | m. Toruń |
Rosiński Michał | rosinski_michal@wp.pl | Toruński Klub Sportu Osób Niepełnosprawnych |
m. Toruń |
Rykowska Justyna | justyna.emilia.rykowska@gmail.com | Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO |
m. Włocławek |
Sutkowski Józef | jozef.sutkowski.suwnn@wp.pl | Stowarzyszenie Urodzonych w Niewoli Niemieckiej |
m. Włocławek |
Palińska Maria | ekoedu@interia.eu | Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej |
m. Włocławek |
Maciejewska Krystyna |
klub.amazonek@wp.pl | Stowarzyszenie Amazonek | m. Włocławek |
Leszczyńska Anna | anna.leszczynska@wiatrak.org.pl | Fundacja "Wiatrak" | m.Bydgoszcz |
Badowski Krzysztof | kbadowski@vp.pl | Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowiądzych "Łuczniczka" |
m.Bydgoszcz |
Nowak-Hoppe Ewa | biuro.kpcwop.org@wp.pl | Kujawsko-Pomorskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych |
m.Bydgoszcz |
Jaźwińska Aleksandra | kujawsko-pomorskie@far.org.pl | Fundacja Aktywnej Rehabilitacji | m.Bydgoszcz |
Ks. Borzyszkowski Marek | grudziadz@caritas.pl | Grudziądzkie Centrum "Caritas" im. Błogosławionej Juty |
m.Grudziądz |
Nowak Krystyna | kikano@wp.pl | Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Grudziądzu |
m.Grudziądz |
Szymańska Hanna | annah4@wp.pl | Koło Grudziądzkie Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta |
m.Grudziądz |
Różycki Zenon | stal@stalgrudziadz.pl | Klub Sportowy "Stal" | m.Grudziądz |
Ziółkowska Agnieszka |
aga.ziolkowska21@gmail.com | Stowarzyszenie "Młode Dęby" | mogileński |
Przekwas Beata | stowarzyszeniekw@gmail.com | Stowarzyszenie "Kwiecista Wieś" | mogileński |
Jakóbczyk Czesław | ces_ja@wp.pl | Fundacja "Civitas" | nakielski |
Gorecki Paweł | fundacjastaszica@wp.pl | Fundacja Wspierania Edukacji im. Ks. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią |
nakielski |
Górczyńska Alicja | alicjagora@gmail.com | Stowarzyszenie Rozwoju Powiatu Radziejowskiego |
radziejowski |
Sikorowski Tomasz | t.sikorowski@gmail.com | Fundacja Rozwoju Endogennego Patronus Subortus |
radziejowski |
Kubicz Paweł | dobrzyniach@wp.pl | Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Gmin Dobrzyńskich Region Pólnoc |
rypiński |
Szalkowski Andrzej | fzd@onet.pl | Fundacja Ochrony Dziedzictwa, Kultywowania Tradycji, Wspierania Kultury i Rozwoju Lokalnego "Ziemia Dobrzyńska" |
rypiński |
Dagow Janusz | zwseirp.bydgoszcz@o2.pl | Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Policji Zarządu Wojewódzkiego w Bydgoszczy |
sieciowa |
Kruczkowska Anna | zopznbydgoszcz@wp.pl | Polski Związek Niewidomych Okręg Kujawsko-Pomorski w Bydgoszczy |
sieciowa |
Mrozowicz Łukasz | mrozowiczl@hotmail.com | Koło Powiatowe PZN w Bydgoszczy | sieciowa |
Andrysiak Lucyna | lucynaandrysiak@o2.pl | Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP | sieciowa |
Byś Przemysław | p.bys@bydgoszcz-frdl.pl | Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej | sieciowa |
Orłowicz Beata | b.orlowicz@bydgoszcz-frdl.pl | Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej | sieciowa |
Ganasińska Łucja | pkpstorun@wp.pl | Polski Komitet Pomocy Społecznej | sieciowa |
Andrzejczyk Łucja | pck@poczta.onet.pl | Oddział Rejonowy PCK | sieciowa |
Brożek Daniel | tpd.regkp@wp.pl | Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny | sieciowa |
Geldarska Anna | tpd.regkp@wp.pl | Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny | sieciowa |
Lipowiec Katarzyna | inkubator@op.pl | Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Gospodarczego Ziemi Świeckiej "Inkubator Przedsiębiorczości" |
świecki |
Kiełpiński Marek | ptznswiecie@tlen.pl | Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Oddział w Świeciu |
świecki |
Musiałowski Kazimierz |
kamusss@poczta.fm | Klub Sportowy "Kamus Maraton" | toruński |
Szwed Tomasz | szwedziu@vp.pl | Uczniowski Klub Sportowy "Włókniarz" | toruński |
Urban Renata | renata.urban@wp.pl | Ochotnicza Straż Pożarna w Bysławiu | tucholski |
Słupińska Wioletta | Ochotnicza Straż Pożarna w Bysławiu | tucholski | |
Tomasik Mirosława | tomasikm@mga.com.pl | Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica | wąbrzeski |
Szatkowska Anna | szatkowska@trgp.org.pl | Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica | wąbrzeski |
Rosiak Halina | h.rosiak@wp.pl | Fundacja Rozwoju Ziemi Pałuckiej im. Andrzeja Rosiaka |
żniński |
Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać drogą mailową, na adres ngo@kujawsko-pomorskie.pl.
DO POBRANIA:
Porządek obrad