Urząd marszałkowski
ngo
BIP
Jeden procent
2022-12-09

Konkurs grantowy dla młodzieży w ramach projektu pt. „Młoda inicjatywa”

Szanowni Państwo,

Już niebawem Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica ogłosi dwa konkursy grantowe. Pierwszy jest przeznaczony dla młodzieży, która działa w samorządach uczniowskich szkół średnich, studenckich, doktorantów oraz uczelnianych organizacjach studenckich. Drugi jest przeznaczony dla młodzieży, która działa w młodzieżowych radach i sejmikach oraz tej, która dopiero chce zainicjować powołanie młodzieżowej rady u siebie.

Młodzi będą mogli pozyskać dotacje do 10.000 zł na swoje projekty!

Młodzież, będzie mogła otrzymać grant oraz zrealizować swoje działania pod patronatem organizacji pozarządowych.

W najbliższym czasie odbędą się dwa webinary, podczas których podzielimy się wiedzą, która może przydać się młodzieży, samorządom terytorialnym, organizacjom pozarządowym, podczas planowania projektów oraz zainspirować się :

1. Pierwszy webinar jest skierowany dla młodzieży, która działa w młodzieżowych radach i sejmikach oraz tej, która dopiero chce zainicjować powołanie młodzieżowej rady u siebie.

Webinar odbędzie się 15.12.2022 r. o godz. 11:00. Można się na niego zarejestrować się wypełniając formularz rekrutacyjny, dostępny pod

linkiem: https://forms.gle/GWqgtNUTzax61Fhe7

2. Drugi webinar przeznaczony jest dla młodzieży, która działa w samorządach uczniowskich szkół średnich, studenckich, doktorantów oraz uczelnianych organizacjach studenckich.

Webinar odbędzie się 19.12.2022 o godz. 15:15. Można się na niego zarejestrować, wypełniając formularz rekrutacyjny, dostępny pod linkiem:

  https://forms.gle/JNvEAGHuiARyz43n6

Konkurs grantowy dla młodzieży realizujemy w ramach projektu pt. „Młoda inicjatywa”, który jest dofinansowany ze środków Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022–2033.

Z poważaniem - zespół Stowarzyszenia Młodych Gminy Płużnica