ngo, organizacje pozarządowe - forum dyskusyjne
Newsletter
Ustawienia »             Wyślij
Wyszukiwarka
 
ngo, organizacje pozarządowe - zgłoś organizację

Aktualności

2017-01-30 Aktywni + portal internetowy i magazyn

Pojawiliśmy się niedawno i chcielibyśmy Was zachwycić!

Aktywni + portal internetowy (a także magazyn) powstał z myślą o osobach, które pragną spełniać się zarówno zawodowo, jak i prywatnie po przekroczeniu 50-tego roku życia. Problematyka naszego portalu jest bardzo szeroka: od porad zdrowotnych, przez relacjonowanie wydarzeń dla seniorów, skończywszy na szkoleniach przeznaczonych dla osób po 50-tce.

Nasz magazyn to nie suche fakty, to przede wszystkim ludzie. Zainspirowani kreatywnością i nabytym doświadczeniem seniorów, postanowiliśmy do nich dotrzeć. I w ten sposób powstał dział Master Class, który pełen jest wywiadów z wyjątkowymi osobami 50+, opowiadających nam o swoich planach, o życiu i o tym jak osiągnęli sukces.

Polski konsument 50+ to najszybciej rosnąca grupa wiekowa. Są to osoby w dużej mierze aktywne zawodowo. W swojej pracy odnoszą sukcesy i mają zapał nie mniejszy niż młodzi ludzie po studiach. Wychodzimy naprzeciw potrzebom takich osób! Planujemy, aby nasz portal stał się źródłem wiedzy dotyczącym szkoleń, spotkań, zjazdów (i wielu innych wydarzeń) dla osób pragnących żyć aktywnie po 50-tce.

Źródłem rzetelnych informacji stać się mogą również Państwo. Organizujecie wydarzenie, o którym warto szerzej wspomnieć? - piszcie do Nas. Stworzyliście interesujący artykuł, którym chcecie się podzielić? - nie wahajcie się Państwo – wysyłajcie go Nam.
Pomóżcie Nam stworzyć miejsce, gdzie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

Pomijając formalności– jesteśmy tu dla Was. Chcemy odpowiadać Waszym potrzebom i tworzyć treści, które odbierzecie jako absorbujące.
Zapraszamy zatem na naszą stronę internetową:
www.aktywni-plus.pl
oraz na naszego facebooka:
https://web.facebook.com/magazynAktywni/

DO POBRANIA:
tutaj

drukuj    RSS
Polecamy:
Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

 

Piotr Niedziałkowski tel. 571 204 292

Małgorzata Dąbrowska tel. 56 621 25 15

Anna Sokół tel. 571 293 077

e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Copyright © 2021 Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi