ngo, organizacje pozarządowe - forum dyskusyjne
Newsletter
Ustawienia »             Wyślij
Wyszukiwarka
 
ngo, organizacje pozarządowe - zgłoś organizację

Aktualności

2021-05-28 VII Charytatywny Maraton Zumby dla "Śpiochów" - Fundacji "Światło"

Szanowni Państwo

W najbliższą sobotę na toruńskiej Motoarenie o godzinie 15.00 rozpocznie się VII Charytatywny Maraton Zumby dla „Śpiochów” podopiecznych Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Fundacji „Światło”. Maraton, jak co roku organizowany jest w celu uczczenia Ogólnopolskiego Dnia Pacjenta w Śpiączce, który świętowany jest 18 kwietnia. Poprzez aktywny udział w maratonie organizatorzy chcą pokazać, że potrafimy i umiemy solidaryzować się z osobami w śpiączce.

Do udziału w maratonie zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, wszystkich tych, którym temat „Śpiochów” nie jest obojętny. W celu utożsamienia się z pacjentami w śpiączce, w ubiorze obowiązuje akcent piżmowy. W czasie maratonu nie zabraknie konkursów między innymi za najciekawszy strój „Śpiocha”. 

Maraton zumby będzie odbywał się nie tylko na żywo, ale będzie także transmitowany online na facebooku wydarzenia. Udział w nim weźmie 12 niesamowitych instruktorów. Środki zebrane podczas Maratonu trafią na zakupów ssaków medycznych dla pacjentów w śpiączce przebywających na codzień w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym Fundacji "Światło".

Serdecznie zapraszamy dzieci/młodzież/dorosłych/ seniorów do przyłączenia się do organizowanej "akcji". 

Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Pani Iwona Trojanowska-Kopacz- Wolontariusz Fundacji „Światło”, która chętnie odpowie na wszystkie pytania związane z maratonem (tel. 534 997 266).

Zdjęcie

Zdjęcie

 

drukuj  
Polecamy:
Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

 

Piotr Niedziałkowski tel. 571 204 292

Małgorzata Dąbrowska tel. 56 621 25 15

Anna Sokół tel. 571 293 077

e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Copyright © 2021 Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi