ngo, organizacje pozarządowe - forum dyskusyjne
Newsletter
Ustawienia »             Wyślij
Wyszukiwarka
 
ngo, organizacje pozarządowe - zgłoś organizację

Aktualności

2017-04-11 Wiemy, kto przeszedł do drugiego etapu konkursu "Rodzynki z pozarządówki"

Dziś 11 kwietnia 2017 r. odbyło się pierwsze posiedzenie Kapituły Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe pn. „Rodzynki z Pozarządówki".

Członkowie Kapituły ocenili zgłoszone inicjatywy indywidualnie w oparciu o kryteria określone w regulaminie konkursu. Wyliczenie średniej, składającej się z ocen poszczególnych członków Kapituły, umożliwiło stworzenie rankingu i wyłonienie inicjatyw, które przeszły do drugiego etapu konkursu (tych, które uzyskały co najmniej 20 punktów). Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowała się rekordowa ilość tj. 26 projektów, spośród 43 zgłoszonych na konkurs. Jeden wniosek nie spełnił kryteriów formalnych.

Organizacje, które przeszły do drugiego etapu konkursu uprzejmie prosimy o dostarczenie pozostałych obligatoryjnych załączników (sprawozdanie finansowe składające się z: bilansu, rachunku zysku i strat oraz informacji dodatkowej) w terminie do 25 kwietnia 2017 r. do Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73 pok. 32, 87-100 Toruń.

Dopuszcza się możliwość przesłania zeskanowanych dokumentów na adres mailowy: ngo@kujawsko-pomorskie.pl
 

Ostateczne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi jak co roku w miesiącu czerwcu.

Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji konkursu „Rodzynki z pozarządówki” dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy zaangażowania w działalność społeczną, natomiast tym, którym w tym roku nie udało się przekonać swoim wnioskiem Kapituły polecamy - nie zniechęcajcie się i spróbujcie za rok.

Wykaz inicjatyw, które przeszły do drugiego etapu do pobrania tutaj

drukuj  
Polecamy:
Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

 

Piotr Niedziałkowski tel. 571 204 292

Małgorzata Dąbrowska tel. 56 621 25 15

Anna Sokół tel. 571 293 077

e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Copyright © 2021 Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi