Delegaci V kadencja
L.p. |
Powiat/organizacja |
Nazwisko i imię |
Delegat/zastępca |
1. |
m. Toruń |
Dorota Zawacka-Wakarecy |
delegat |
2. |
m. Toruń |
Marta Hewelt |
delegat |
3. |
m. Toruń |
Maciej Koziołocki |
zastępca delegata |
4. |
m. Toruń |
Piotr Marach |
zastępca delegata |
5. |
m. Włocławek |
Jan Eugeniusz Malinowski |
delegat |
6. |
m. Bydgoszcz |
Jolanta Pisarska-Bitowt |
delegat |
7. |
m. Bydgoszcz |
Anna Antoszak |
delegat |
8. |
m. Bydgoszcz |
Ewa Nowak-Hoppe |
zastępca delegata |
9. |
m. Bydgoszcz |
Łukasz Skąpski |
zastępca delegata |
10. |
m. Grudziądz |
Rafał Chylewski |
delegat |
11. |
m. Grudziądz |
Dorota Zydlewska |
delegat |
12. |
m. Grudziądz |
Rafał Falkowski |
zastępca delegata |
13. |
m. Grudziądz |
Mirosław Stochaj |
zastępca delegata |
14. |
aleksandrowski |
Grażyna Ochocińska |
delegat |
15. |
aleksandrowski |
Janina Rybicka |
zastępca delegata |
16. |
brodnicki |
Paweł Kubicz |
delegat |
17. |
brodnicki |
Joanna Rumińska |
zastępca delegata |
18. |
bydgoski |
Adam Brzozowski |
delegat |
19. |
chełmiński |
Ilona Borowska |
delegat |
20. |
golubsko-dobrzyński |
Małgorzata Mierzejewska |
delegat |
21. |
golubsko-dobrzyński |
Janusz Surmacewicz |
zastępca delegata |
22. |
grudziądzki |
Elżbieta Fabińska |
delegat |
23. |
grudziądzki |
Wacław Szramowski |
zastępca delegata |
24. |
inowrocławski |
Marek Słabiński |
delegat |
25. |
inowrocławski |
Dorota Pronobis |
zastępca delegata |
26. |
lipnowski |
Jerzy Zieliński |
delegat |
27. |
mogileński |
Violetta Skorupińska |
delegat |
28. |
mogileński |
Ewa Jaroszewska |
zastępca delegata |
29. |
nakielski |
Kamil Miśkiewicz |
delegat |
30. |
nakielski |
Paweł Gorecki |
zastępca delegata |
31. |
radziejowski |
Alicja Górczyńska |
zastępca delegata |
32. |
radziejowski |
Ewa Zofia Klimaszewska-Antos |
delegat |
33. |
rypiński |
Małgorzata Grodzicka |
delegat |
34. |
rypiński |
Karolina Topolewska |
zastępca delegata |
35. |
toruński |
Kazimierz Musiałowski |
delegat |
36. |
toruński |
Barbara Mońko-Juraszek |
zastępca delegata |
37. |
tucholski |
Michał Bucholz |
delegat |
38. |
wąbrzeski |
Mirosława Tomasik |
delegat |
39. |
wąbrzeski |
Anna Szatkowska |
zastępca delegata |
40. |
żniński |
Ryszard Ulatowski |
delegat |
41. |
żniński |
Jakub Kruzel |
zastępca delegata |
42. |
Polski Komitet Pomocy Społecznej |
Bohdan Kamiński |
delegat |
43. 44. |
Związek Harcerstwa Polskiego |
Beata Bardzińska Paweł Biały |
delegat zastępca delegata |
45. 46. |
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci |
Daniel Brożek Anna Geldarska |
delegat zastępca delegata |