ngo, organizacje pozarządowe - forum dyskusyjne
Newsletter
Ustawienia »             Wyślij
Wyszukiwarka
 
ngo, organizacje pozarządowe - zgłoś organizację

Aktualności

2020-11-25 Zapraszamy na spotkanie on-line pt. Zdrowie w twoich rękach

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line pt. Zdrowie w twoich rękach. Poniżej informacja od Organizatorów spotkania.

"Nowe inspiracje, nowe wspólne działania!
… także w pandemii mogą powstawać dobre rzeczy. Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej / Toruń  wspólnie ze Stowarzyszeniem „Różowa Wstążeczka”/ Bydgoszcz – dotychczas bezpośrednio się nie poznało. Spotkałyśmy się na szkoleniach zdalnych, które organizuje TSAS, i tak doszło do naszej współpracy.
Wspólnie zapraszamy na spotkanie on-line pt. Zdrowie w twoich rękach
wystarczy się z nami skontaktować: 515 276 454, tsas@tsas.torun.pl ; chcemy to robić dla Was, ale z Wami.
***
Termin: 2 grudnia 2020 ( środa)  w godzinach od 17:oo do 19:oo – on-line ( zdalnie, na Zoom-ie)
Zakres warsztatów:  Szczęście rodzi się w jelitach, białko, błonnik, aktywność fizyczna dlaczego jest ważna dla naszego organizmu.
Profilaktyka raka piersi połączona z nauką samobadania piersi.
Warsztaty poprowadzi/ poprowadzą :
Beata Szałkowska - trener personalny zajmuje się zdrowym odżywianiem, uczy jak jejść zdrowo i nie tyć. Wyprowadziła dużo osób z otyłości, szczególnie specjalizuje się w pozbywaniu tłuszczu wewnętrznego metodą naturalną. Ciepła życzliwa osoba, która pomogła wielu paniom amazonkom dojść do zdrowia po chemio i radio terapi. Zajęcia prowadzi z pasją warto być na jej wykładzie.
Małgosia Bonin - kreatorka zdrowego stylu życia, zajmuje się od 20 lat profilaktyką raka piersi, celem Jej jest nie tylko rozpowszechnianie badań na wczesne wykrywanie raka piersi ale nauka samobadania piersi przez panie, które ciągle jeszcze jest mało stosowane. Żywiołowa i spontaniczna nie boi się mówić o trudnych sprawach kobiet.

Warsztaty/ spotkanie  - zostaną przeprowadzone zdalnie, ale w formie  ciekawych  warsztatów, podczas których nasze trenerki będą starały się stworzyć także przestrzeń do wspólnej rozmowy.  

Aby wziąć udział należy przesłać na adres tsas@tsas.torun.pl  wypełnioną Kartę zgłoszeniową. Pomimo zdalnej formy szkoleń – ale ze względu na warsztatowy charakter szkolenia liczba uczestników jest ograniczona: do 20 osób. Termin do wyczerpania liczby miejsc, najpóźniej jednak do dnia 30.11.2020. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Każdy/a uczestnik/uczestniczka w dniu szkolenia – najpóźniej do godziny 13stej otrzyma  na podany przez siebie w Karcie zgłoszeniowej adres mailowy link do szkolenia,  na 10 minut przed szkoleniem wystarczy kliknąć w podany/przesłany w mailu od tsas@tsas.torun.pl  link, aby wziąć udział w spotkaniu zdalnym. Zapraszamy!  

Kontakt do organizatorów:
Toruńskie Stowarzyszenie Aktywności Społecznej - TSAS
mail: tsas@tsas.torun.pl
telefon: 515 276 454

Stowarzyszenie „ Różowa Wstążeczka”
mail: rozowabydgoszcz@gmail.com
telefon: 690 000 021"

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Biuro Wspołpracy z Organizacjami Pozarządowymi

drukuj  
Polecamy:
Skontaktuj się

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

 

Piotr Niedziałkowski tel. 571 204 292

Małgorzata Dąbrowska tel. 56 621 25 15

Anna Sokół tel. 571 293 077

e-mail: ngo@kujawsko-pomorskie.pl

Copyright © 2021 Biuro Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi